Michal Kole

To Denisa Dvořáková na té vodě drží sama od sebe nebo ji někdo/něco podpíralo zespoda a bylo to digitálně vyretušováno ?

Viz fotka

http://media.su­per.cz/images/ga­llery/51851.jpg?2012101­8123412

Odpovědi
Deli

Na tomhle nic není, běžně dělám to, že si při delším plavání lehnu na záda a jen dýchám, nehýbu se a odpočívám. Jde to bez problémů i pár minut, maximálně sem tam pohnout končetinami.

venkovan

Je napumpována héliem.

M.

Není těžké se takhle na vodě udržet. Jinak tam samozřejmě můžou být nějaké průhledné desky nebo tvá druhá úvaha.

anonym

řekla bych že umí plavat tak se na té vodě udrží,ono to není zas tak těžké