Steve90

Vysvětlíte mně konec filmu Titanic?

Zdravim,vcera jsem zhlednul Titanic a opet mi to nedalo se zeptat,myslite ze na konci filmu kdy stara Rose je v posteli a vraci se zpet na palubu Titanicu,kde se sesetkava s ostatnimi,tak jen spi a vse se ji zda,nebo jiz zemrela a odesla na druhy breh kde se potkava s mrtvymi z lodi a hlavne s Jackem? Diky za tipy :))

Titanic ( konec filmu)

Odpovědi
nyjono

Spí a nechává si krásně snít.

led

V jej živote bol muž, na ktorého nevedela zabudnúť. Neustále na neho spomína aj v snoch. Jej túžbou bolo hodiť kvety na jeho mokrý hrob.
Počas plavby sa jej v snoch neustále vracajú šťastné chvíle s Jackom a hrôza, ktorá nasledovala pri potápaní lode.