kristyjar13

The Sims – stahování věcí

Koupila jsem si The Sims 3 základní hru + pár datadisků a chtěla bych se zeptat jak a kde stahovat- nábytek, účesy, oblečení a domy. Vím že je plno stránek, ale nevím jak to mám dát do té hry. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
strapanka

Skus to na ich originalnej stranke, maju tam popisy a navody a je tam moznost navolit si aj cestinu

Další odpovědi
anonym

otevři si na ploše „tento počítač“ tam klikni na „místní disk C:“, tam klikni na „Program files“, tam zase klikni na „Elektronic arts“ a tam klikni na „The Sims 3“. Tam někam klikni pravym tlačítkem, vytvoř novou složku a pojmenuj ji „Mods“. Pak tu složku otevřni a v ní vytvoř takhle další složku s názvem „Packages“.

A až si stáhneš downloady, tak je budeš přesouvat do této složky do Packages..
Věci si můžeš stahovat například tady http://www.mod­thesims.info/brow­se.php?gs=2
Mají tam nejlepší věci.
Vše se většinou stáhne v Rar nebo Zip složce. Tu otevřeš a přetáhneš odtamtud všechny soubory s koncovkou „package“ nebo „sim“ do tebou vytvořené složky „Package“
Pokud je to ale soubor s miniaturní ikonkou toho zeleného kuželu sims, tak se na to jen dvakrát klikne a nainstaluje se to tabulkou.

Taky bych doporučila použití nějakých zajímavých cheatů, nejvíc jich je zde: http://angi.blog­.cz/0908/sims3-cheaty-hodne