J.Mecir

The sims 2…program na stáhnutí nábytku…

Chtěl bych se zeptat, když stáhnu takový nábytek do TS2 (nejedná se ani o datadisky a ani o kolekce. Jedná se o jakýsi stáhnutelný nábytek to TS2)a to kdyz otevru, tak to není v programu jak to nainstalovat ( neni to v Sims2Pack) a místo toho je tam takový bílý čtvereček a když to otevřu tak mi to napíše vyhledat program pomocí internetu nebo sám. a četl jsem, že na to existuje program…nevíte jak se jmenuje?

Nejlepší odpověď
Ella

na to není potřeba žádný program!
ten „bílý čtvereček“ jednoduše přetáhneš do složky, kde máš Downloady.
Já mám třeba Sims 2 složku v dokumentech, takže jdu touhle cestou:
Dokumenty → EA Games → The Sims 2 → Downloads, (je tam hodně složek třeba Music, Neigborrows atd)
tam to jednoduše přetáhneš nebo překopíruješ a objeví se ti to v katalogu ve hře.
Pokud jsi složku Downloads nenašel, tak si ji tam jednoduše vytvoř, akorát ji pojmenuj přesně jak jsem to napsala „Downloads“. Pokud ti to přes to nepůjde ve hře ,tak napiš, poradím co dál. :)