Angeliito

The Sims3-datadisky

Zdravím,
nainstalovala jsem si základní hru Sims 3 a 3 datadisky- Po Setmění, Luxusní bydlení a Zahradní mejdan…
Všecko je ok hra najede do menu, vyberu město a pak se to straaaaaaaaaa­aaaaaaaašně dlouho načítá…ještě jsem neměla dostatek trpělivosti abych to nechala načíst dokonce, po půl hodině to nenajede ani do poloviny :(
Kde je problééém???? Nebo se to bude hodinu načítat a pak už hra pošlape v pohodě??
Poraďte, už bych si ráda zahrála :(
Mám asus X59SL
RAM- 3071 MB
CPU info – Intel core duo T5800 2.00 GHZ
CPU speed – 1999,00 MHZ
ATI RADEON HD3470
Kde je problééém?????

Odpovědi
Valky

Problém je asi v tom, že jsi si koupila asus ;)

DDarent

Valky: Zajmalo by mě, proč by měla bý chyba v počítači…NA tom vůbec nezáleží.....Spíš záleží na OS, takže skontrolujte na zadní straně obalu základní konfiguraci… Počítač je docela výnoje, ale nenapsala jste Jaký je operační systém.....může to spůsobovat i přehřívání procesoru…Zkuste to přeinstalovat, udělejte defragmentaci a zkontrolujte, jestli nemáte zaneprázdněný CPU. Kdyby ste nevěděla jak to udělat, prostě si nainstalujte Advanced SystemCare 4 a tam je všechno pohromadě.

Angeliito

…Tedy jsem neměla nějak na výběr…:/