Taky tak nemáte rádi, když najdete u otázky odpověď, která má palce nahoru a vy jste si stoprocentně jistí, že je ta odpověď špatně? Také vám tak chybí palce dolů? Mně osobně je dost líto těch, kteří otázku pokládali.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5890 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Štve, ale obrana je jednoduchá – dej správnou odpověď a časem u ní těch palců bude víc, než u té špatné… lidi většinou nejsou blbí, takže správnou odpověď poznají a ocení. Každý systém holt má svoje mouchy. U toho starého mohli závistivci rozdávat palce dolů, kdekoli se jim zachtělo, bez ohledu na správnost…
| 0 Nominace Nahlásit |
Ber to trochu povzneseně, mě štve například bodování. Chtěl bych pár bodů za mojí odpověď ale nikdo mi jí nedá, i když vyzní logičtěji než u ostatních – ber obrazně. Někdy mám radši ty palce dolu, ale NIKDY jsem je nepoužil. Tenhle systém se mi příčí. Tak nejsi sám :))
| 0 Nominace Nahlásit |

Nevadí ,palec nahoru neoznačím.S označováním je administrátor trochu vedle.Mělo by být jasné a přehledné.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5890 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Mě vyhovuje, že už nejsou palce dolů. Připadalo by mi blbý, kdybych viděla, že mi za mojí odpověď někdo dal palec nahoru a někdo palec dolů.
|
0
před 5890 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Mě zase zůstává rozum stát, když někdo napíše zcela stejnou
odpověď, jako přes kopírák třeba za 1 hodinu po 1.uvedené odpovědi.
Nechápu důvod. Možná bodík?? Osobně bych už palec opakované odp.
nedávala.
A je to každou chvíli.
A o špatných odp.s palečkem ani nepíšu ☹.
|
0
před 5890 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ano chybí mi to.
Problém je, že odpověď se může zdát správná, ale přitom je špatná, a zaslouží palec dolů.
Nevím, proč se kvůli toho všichni tak rozčilovali.
|
0
před 5890 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Palce dolů by mohly zůstat,ale jenom kdyby bylo vidět,kdo je dal.Nebo by tu mohla být větší možnost,nějak k tomu diskutovat,aby to bylo vidět hned u těch otázek,a tomu kdo odpověděl špatně,tak mu to hned napsat,že to tak není.Ale když někdo začne něco komentovat,tak to hned zamknou,že to není otázka,Ale mi by se líbilo,kdyby jsme u konkrétní odpovědi mohli pokračovat v diskuzi.
|
0
před 5890 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Myslím,že tyto odpovědi byly plodné,nebot u palců nahoru je nyní označeno,kdo je dal.Klidně to tak mohlo být i u palců dolů,aby se mohla rozvinout diskuze.Já osobně nejsem zběhlá ve vyhledávání na netu,proto dám ke své otázce zelený paleček velmi ráda,když mi s tím někdo pomůže.
| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |