JayDee446

Taky vás to tak štve?

Taky tak nemáte rádi, když najdete u otázky odpověď, která má palce nahoru a vy jste si stoprocentně jistí, že je ta odpověď špatně? Také vám tak chybí palce dolů? Mně osobně je dost líto těch, kteří otázku pokládali.

Nejlepší odpověď
quentos

Štve, ale obrana je jednoduchá – dej správnou odpověď a časem u ní těch palců bude víc, než u té špatné… lidi většinou nejsou blbí, takže správnou odpověď poznají a ocení. Každý systém holt má svoje mouchy. U toho starého mohli závistivci rozdávat palce dolů, kdekoli se jim zachtělo, bez ohledu na správnost…

Další odpovědi
SinceX

Ber to trochu povzneseně, mě štve například bodování. Chtěl bych pár bodů za mojí odpověď ale nikdo mi jí nedá, i když vyzní logičtěji než u ostatních – ber obrazně. Někdy mám radši ty palce dolu, ale NIKDY jsem je nepoužil. Tenhle systém se mi příčí. Tak nejsi sám :))

Michal

Nevadí ,palec nahoru neoznačím.S oz­načováním je administrátor trochu vedle.Mělo by být jasné a přehledné.

RAB

Mě vyhovuje, že už nejsou palce dolů. Připadalo by mi blbý, kdybych viděla, že mi za mojí odpověď někdo dal palec nahoru a někdo palec dolů.

ReHu

Mě zase zůstává rozum stát, když někdo napíše zcela stejnou odpověď, jako přes kopírák třeba za 1 hodinu po 1.uvedené odpovědi. Nechápu důvod. Možná bodík?? Osobně bych už palec opakované odp. nedávala.
A je to každou chvíli.
A o špatných odp.s palečkem ani nepíšu ☹.

GangstaHelper

Ano chybí mi to.

Problém je, že odpověď se může zdát správná, ale přitom je špatná, a zaslouží palec dolů.

Nevím, proč se kvůli toho všichni tak rozčilovali.

alexandra

Palce dolů by mohly zůstat,ale jenom kdyby bylo vidět,kdo je dal.Nebo by tu mohla být větší možnost,nějak k tomu diskutovat,aby to bylo vidět hned u těch otázek,a tomu kdo odpověděl špatně,tak mu to hned napsat,že to tak není.Ale když někdo začne něco komentovat,tak to hned zamknou,že to není otázka,Ale mi by se líbilo,kdyby jsme u konkrétní odpovědi mohli pokračovat v diskuzi.

BENYTA

Myslím,že tyto odpovědi byly plodné,nebot u palců nahoru je nyní označeno,kdo je dal.Klidně to tak mohlo být i u palců dolů,aby se mohla rozvinout diskuze.Já osobně nejsem zběhlá ve vyhledávání na netu,proto dám ke své otázce zelený paleček velmi ráda,když mi s tím někdo pomůže.