Avatar uživatele
Spartaboy

Taky to znáte, že s psychofarmaky člověk vydrží celé roky se válet a nic nedělat?

A změnilo se to, jakmile jste je přestali brát?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Člověk pod drogama ustane v podávání výkonů tak nějak všeobecně. Zamrzne v nějakém opupění. Každý střízlivý člověk, plně při vědomí cítí, že po užití drogy již nebude sám sebou a tedy se její konzumace PŘIROZENĚ BOJÍ! Pokud ne, tak není plně při vědomí, tudíž mu tělo zřejmě mimoděk nějakou tu drogu samo tvoří, nebo co. A to je taky možný. Princip nechápu, ale mám během života dost otevřený oči, takže vnímám i to, že za drtivou většinu populace se ptáš VELMI SPRÁVNĚ. (;

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Spartaboy Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

To neznám, válet se dokážu i bez psychofarmak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Jak se kterými…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nejsem magor a hlouposti mě nezajímají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Není to pravda. I člověk užívající psychofarmaka může chodit do školy a mít dobré známky, nebo vykonávat slušnou pracovní pozici. Takový člověk rozhodně něco dělá a nefláká se.

Příkladem jsem já, Žaneta, která se vyučila pekařkou, ředitel a zástupkyně ředitele. Všichni tito lidé makají a jsou to hodní lidé podle svého okolí.

Také chci dodat, že k psychiatrovi nechodí pouze blázni (mluvím hlavně o řadě psychotiků, sexuálních násilníků a lidech a downovým syndromem), ale hlavně zde chodí neurotici. K tomuto typu lékaře chodí hlavně lidé, kteří trpí kvůli chování druhých lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Naštěstí ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Psychofarmaka jsem nebral a neberu. Dokázal bych nic nedělat i bez nich, bohužel na to nemám čas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek