KristovaNoha

Taky to máte tak, že na ty krásné věci příliš rychle zapomínáte, ale z těch negativních si pamatujete každou drobnost?

Vím že jsem zažil spoustu krásných a pozitivních událostí, ale kdykoliv si zavzpomínám tak se mi vracejí jen ty negativní vzpomínky.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nemám. To špatné zapomínám, to dobré si pamatuji.

Další odpovědi
Zvidatel

Tak už to chodí. Lidi se víc upínají na to negativní.
Platí to i pro činy lidí. Člověk může být dobrý, může dělat plno dobrých skutků, ale provede jeden špatný a lidi na něj nikdy nezapomenou, i když ubehnou roky, ale na ty dobré už dávno zapomněli i třeba na ty, které udělal před týdnem. Říká se, že dobrá pověst se dlouho a těžce buduje, ale ztratit ji lze během chvíle.

annas

Myslím, že to platí u druhých. Ti zapomínají na to dobré, pozitivní, co pro ně jiní udělali, ale žijí tím, co se jiným nepovedlo. Šíří zlo, které vychází ze závisti či nepochopení a často ublíží.

Sama nezapomínám na to dobré, ale i to špatné si občas připomenu., spíš to, že i to špatné bylo k něčemu dobré.

Kelt

Vyvolat si můžeš vzpomínku jak pozitivní, tak negativní. Stačí to trochu natrénovat.

Mc Merkurion

… ne, přesně naopak …