autacek

Taky sledujete trasu, kudy a jak k nám letí Antonov An-124 Ruslan?

https://www.flig­htradar24.com/AD­B5362/243e17aa

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, sleduju jak padá sníh, jak se mi čístí hlava po včerejším flámu, ale zbytečnostma se nezabejvám … k čemu ??? kvůli pár sobcům, co si jeli zalyžovat a teď kvůli těm, co nedodržujou karanténu to tu bude stejně do švestek, takže se zajímám věnuji lepší zábavě …

Další odpovědi
elkon

Nejsem cvok, důležité je, že přiletí. Detaily mě nejsou k ničemu.

Edison

Ano. Elkone, jak se „kradou“ a zadržují auta na kontinentu, tak mě zajímá, jestli mám aero nepřistane někde jinde. Občas se pokouším najít i jiná zajímavá letadla. Z USA remdesivir a pak China eastrn… ale je jich spousta, tak je potřeba vyfilrovat ty pro nás.

Auťáčku, Navíc poslouchám rádia.

Zdroj: https://www.li­veatc.net/sear­ch/?icao=lkpr

mosoj

Přes Rusko, přes Rusko. I v tomto na nich závisíme a lepšolidi se mohou klidně postavit na hlavu. Na Číně jak by smet.
Prosím neptejte se co znamená výraz „jak by smet“.

JájsemRaibek

Sleduju, ale ne furt.

Edison

Mosoji, to je zase blábol… Co má ruslan společného s Ruskem? Aha… tři písmena. A že jedno z domovských letišť je v Německu… Proč asi…

Edison

A když se ti to nelíbí, klidně můžeš jejich pomoc odmítnout. Za sebe!! 😁