daemos

Taky si připadáte trapně, když si s někým píšete??

Taky si připadáte trapně, když si s někým píšete a on nevidí, jak se u toho tváříte a jakým hlasem to říkáte, takže to třeba vyzní, že jste totální idiot? Jako, že řeknete něco z legrace a ten druhý si myslí, že to myslíte vážně…

Nejlepší odpověď
badisko

Ne …

Další odpovědi
mosoj

Inteligentní člověk dokáže v písemném projevu dát najevo jak to myslí i bez tajtrdlíků ( smajlíků).

krftwrk

No, kdyz kamos neco napise (vetsinou nekde u sloupu) a ja to mam pak precist (nosem) tak si tez pripadam trapne…

A navic ten smrad…ble