KristovaNoha

Taky máte pocit že být „úplně normální“ musí být nějaká forma nemoci?

Pokud to vůbec je možné?

Nejlepší odpověď
led

Asi myslíte ľudí… Neviem, prišla som do tejto civilizácie len v minulom storočí. To by som sa musela opýtať odborníkov.
Ozaj, čo, kto je to, normálny človek, alebo zviera, vec?
Alebo je to človek, ktorý sa čímsi odlišuje od ľudí?

Další odpovědi
Filip84

Nemám, protože se nemám potřebu definovat, vymezovat, nebo se nějak jinak hnípat v sobě, z toho jsem (dávno) vyrostl. Zdravý organismus žije a koná, jen nemocný se zamýšlí nad sebou (a nemusí jít nutně o nemoc subsumovatelnou pod mezinárodní klasifikaci nemocí MKN-10).

elkon

Ne, hloupostmi se nezabývám.

Ametyst

Nemám, protože odmítám patřit k nějaké nemocné menšině, která má stále problémky. Dnes má totiž číslo diagnózy i smutek na duši.

Mravenec

Nikde není definováno a stanoveno, co to vlastně být normální je, jaký člověk musí být, aby byl normální.

aliendrone

Nemám, prostě proto, že „úplně normální“ není NIKDO. Je to něco jako ideální platónský svět matematicky/fyziky či euklidovký prostor apod. bejkárny, které s realitou nemají NIC společného. :)

mvk

Nemám.
Otázka se jen snaží předložit laciný protimluv.