zjentek

Taky jste u vás v oblasti dostali pořádmou sněhovou nadílku?

Nebo máme jako správní prajzáci nejvíce sněhu zase jenom my? Však hrnečku dost. Já mám na zahradě skleník do třetiny zasypán a co nevidět ZASE vyrazím oklepat keře, ať se pod tíhou těžkého sněhu nepolámou. A jak jsou na tom ostatní jinde?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ráno se vzbudím a zas sakra padá. Jinak náš pes miluje brodění se sněhem.U nás v Orlických horách je cca 40 cm.

Další odpovědi
da ny

Také.
Ve městě je to dost nebezpečné. Všude zmrazky.
Někde je sníh tak „šikovně“ odhrnutý a nahrnutý, jakoby někdo nebyl chodec a nepřemýšlel… Ti chudáci, spoléhající na hole a hůlky, opět tancují mezi zmrazky nebo kalužemi.
Ta první nadílka mokrého sněhu polámala stromy (snad nejvíce z celé republiky).

Neděle 3. 12. , 9:15
Všude bílo a stále padá a padá… 😉

Drap

Podobně jako ty.

Savier

Tady je sněhu po pas..

Ametyst

Tady v Orličkách je půl metru. Sněží už dva dny bez přestání. Sleduju živé kamery z různých míst, a nikde v republice nesněží tak vytrvale jako tady. Vypadá to hezky. Ještě že tolik nemrzne. Stejně budeme jíst ze zásob, v tomhle počasí nikam nevyjedu.

Emefej

Ústí n. L. – 11 cm.

zjentek

Savier, po pás? 😮

Savier

Jeli jsme na víkend na Kralický Sněžník. Celý den tu sněží a na některých místech je po pás. Šílené. Snad se odsud dostanem.