Avatar uživatele
Kelt

Taky jste někdy překvapeni, když vidíte civilní fotku herce, který vás upoutal ve filmu?

Nemyslím pouze herce, ale i herečku. V nějakém filmu je dobře namaskovaná určitá postava, pak ji vidíte ve skutečnosti a divíte se, co s ní/ním dokázali udělat maskéři. A že ve skutečnosti je zcela jiná. Na internetu si často takto některé herce prohlížím a srovnávám s civilní fotografií, a jsme mnohdy překvapen. Pokud sledujete filmy asi máte podobné názory, že? Děkuji.

Zajímavá 0 před 2134 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne, nejsem překvapen

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Nedivim se, je to prece herec. Spis naopak, znam civilni fotku, pripadne jsem herce videla osobne a bud se mi v nejake roli libi nebo ne.
Casteji jsem prekvapena, jak se meni prevsim zeny – jeden den nalicena jako filmova hvezda a druhy den ji potkate a vypada o 20 let starsi jen proto, ze nalicena neni. Ale trena Milena Steinmasslová je pekna, sympaticka pani a kdyz se poprve objevila v Ulici, byla jsem velmi prekvapena. Veru Mareckovou hraje perfektne a i tam se nam meni z nesympaticke, protivne baby na milou, hezkou a sympatickou pani.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek