Kelt

Taky jste někdy překvapeni, když vidíte civilní fotku herce, který vás upoutal ve filmu?

Nemyslím pouze herce, ale i herečku. V nějakém filmu je dobře namaskovaná určitá postava, pak ji vidíte ve skutečnosti a divíte se, co s ní/ním dokázali udělat maskéři. A že ve skutečnosti je zcela jiná. Na internetu si často takto některé herce prohlížím a srovnávám s civilní fotografií, a jsme mnohdy překvapen. Pokud sledujete filmy asi máte podobné názory, že? Děkuji.

Odpovědi
Drap

Ne, nejsem překvapen

ivzez

Nejsem.

yuko

Nedivim se, je to prece herec. Spis naopak, znam civilni fotku, pripadne jsem herce videla osobne a bud se mi v nejake roli libi nebo ne.
Casteji jsem prekvapena, jak se meni prevsim zeny – jeden den nalicena jako filmova hvezda a druhy den ji potkate a vypada o 20 let starsi jen proto, ze nalicena neni. Ale trena Milena Steinmasslová je pekna, sympaticka pani a kdyz se poprve objevila v Ulici, byla jsem velmi prekvapena. Veru Mareckovou hraje perfektne a i tam se nam meni z nesympaticke, protivne baby na milou, hezkou a sympatickou pani.