Avatar uživatele
Monny

Taky jste člověk, který se hned pro něco nadchne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BEAES, anonym, Mili @, dabel před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

spíš ne jsem člověk který nad vším přemýšlí,tak když mě něco nadchne zkouším si co nejvíc o tom zjistit a pak se rozhoduji,ale když vidím něco v obchodě a za rozumnou cenu tak to koupím i bez přemýšlení

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Nevím, jestli rychle, ale nadchnout se dokážu. A obvykle se pak zase „vydchnu“. Žádná fakt vášnivá záliba mi nevydrží dýl než dva, tři roky – asi je to u mě podobný jako se zamilováním. Popadne mě to, ukrutně to žeru a po pár letech se přežeru a buď mě to pustí úplně, nebo to přeroste do mírnějšího, ale dlouhodobého zájmu. Stejně to mám i s muzikou, něco mě extrémně chytí, drží mě to pár let a pak nastoupí něco jinýho. Takových věcí už u mě bylo… některé jsou fuč, jiné zůstaly – záhady, beatnici a hippies, hokej, a v poslední době letadla. Asi jsem nestálý stvoření, co musí mít pořád něco novýho…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Také se hlásím do klubu, nejsi náhodou Střelec??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Přesně to je můj případ,honem rychle se nadchnout a potom jsem si dost často drbal hlavu,ale s přibývajícím časem jsem přeci jenom už trochu rozvážnější,ale stejně mne to nadšení stálo dost !!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

To tedy ano. Vždycky vidím něco, co mě hrozně zaujme nebo se mi zalíbí a hned si usmyslím, že to také musím dělat nebo zkusit. Druhá věc ale je, jak dlouho u toho zůstanu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Samozřejmě ale o to hůř na tom je že si všechno dělám složitejší než musí být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dabel

Ne už ne jsem už ponaučená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Naopak, staromilec který vidí namalované čerty na zdi a zjišťuji jestli to není na prd. Například mě ani kamarád nepřesvědčil abych výhodně koupil DVD přehrávač/rekorder. Ale tenhle web, to je jiná.

Zdroj: http://preskoc­.cz/e9t

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek