nyjono

Také už vám přišla SMS s žádostí o instalaci e roušky? Mně před chvílí.

Sdeleni MZCR: Prosime nainstalujte si na svuj chytry telefon aplikaci eRouska. Jak funguje a link na instalaci najdete na www.erouska.cz. Aplikace Vas muze upozornit na setkani s COVID nakazenym. Dekuji. Jarmila Razova, hlavni hygienicka CR

Nejlepší odpověď
Kepler

Zatím ne a ani mě to nezajímá, protože nemám chytrý telefon.

Další odpovědi
Petr Kaňa

Ano. Doporučuji instalovat.

JájsemRaibek

Ano přišla mi SMS včera, aplikaci mám nainstalovanou cca 14 dní. Jen je mi divné jak a s kým telefon komunikuje, když to funguje na blůtů a žádné jiné blůtů v době kontroly okolo sebe nemám. Kontroly probíhají náhodně, uvedu pár příkladů: 23:30 (spím), 5:30 (vstávám), 5:51 piju sám kafe a kouřím, 23:35 už minimálně 10 minut spím :D

Drap

Ano, přišlo hned po poledni

zbyndo

Náš veliteľ roty nám vždy hovoril:kto je sprostý, nech nosí múdry zošit. Pozrite, aj ja ho mám. Bolo to pred 45-timi rokmi. Kto by vtedy tušil, keď sa o mobiloch nikomu ani nesnívalo, že je to vlastne predchodca chytrého mobilu

Pizza cz

Ano, včera večer

rouzi

Právě teď, mám instalovat nebo ne
🙂

jáára

Ani nepřijde. Mám jiného operátora. Stejně nechci.

nyjono

jááro, jakého jiného operátora máš na mysli? Tady se přece nikdo o žádném ani nezmínil.
Pokud je jiný, tak jaký je ten nějaký?

nyjono

No, chodí to na všechny telefony. Bez ohledu jestli je chytrý nebo ne.