BANAN93

Také u Vás v okolí někdo bouchá petardy a rachejtle na Štědrý den?

Tady celkem jo a nechápu, co je k tomu vede :D

Nejlepší odpověď
anonym

U nás někteří pyromani občas slaví „vánoce“ i během roku.

„před chvílí zase“

Další odpovědi
iceT

Průběžně už asi týden bouchají rachejtle, to je trénink na Silvestra. O silvestru to bude o dost horší, to v baráku neuslyším nic, to budou střílet už od odpoledne.

anonym

U nás ne, bydlím na vesnici, to si nikdo nedovolí, zdejší pantátové by je hnali svinským krokem.

gecco

Semotamo někdo něco bouchne, ale není to tak hrozné – asi je tu málo hovadek na km čtvereční…
😉

ReHu

Naštěstí ne. Taky vesnice 🙂

ten který je

Ano,bouchají.Ještě navíc se objevili v okolí dva totálně ožralí Ukrajinci kteří chlastaj kořalku z láhve a děsně řvou.Kam se poděl duch klidných Vánoc?:-(

Šidlo

včera 3krát za sebou o pol druhej v noci…strašné šupy

dnes to nerátam od piatej rany…ktorá padla cca na poludnie

boli aj ohňostroje…každý hluk je hrozný…aspoň teraz…brrr…má byť kľud

sesednizkola

Bydlím ve Stodůlkách v Praze a je to hrozné, neprehanim kdyz napisu, ze doslova kazdou minutu rana jak z dela, opravdu . Vadi mi to velmi…na Silvestra to chapu, ale boucha to uz od Mikulase a dneska je to teda opravdu síla.

briketka10

Taky bydlím na vesnici, ale asi nalitej soused,
nebo někdo jinej bouchá od včera je to hrůza,
tak velký rány, jak na Silvestra to zas bude děs
běs ☹

lexx

jo ale pár km vzdálené takže zas tolik neruší, vono to nebude levná sranda jako dříve, peněz nazbyt už nikde není tak proto

Frogman

Letos zatím ještě ne, což je zázrak, protože jinak každý rok na Vánoce vždy někdo petardy bouchal. :DD