paul1

Také u Vás byly ve frontě na očkování 3. vakcínou dvě třetiny žen?

Před chvílí jsme se s manželkou vrátili z očkování. Zatím bez komplikací, ani ruce nás nebolí 😁 . Byly jsme z osobních důvodů na očkování pro neregistrované, které probíhá každý pracovní den od 13,00 do 15,00. Postáli jsme si asi v hodinové frontě, než jsme přišli na řadu. Počas čekání přicházeli další lidé, ale zhruba v poměru, jako stáli ve frontě, t.j. cca 30% muži, zbytek ženy. Kdosi za námi ve frontě poznamenal: „Ženy jsou zodpovědnější, chodí se očkovat a muži chodí protestovat“ 😁 .

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/RNA_vakc%C3%AD­na

Nejlepší odpověď
Drap

U nás žádná fronta nebyla.