Rokio

Také nemáte rádi, když vás pořád někdo otravuje s nesmyslama?

Které máte přitom pocity v případě, kdy někdo do vás hustí, nebo se furt ptá na to samé? Nemáte pak plnou hlavu toho a nejraději byste dali po čuni tomu otrapovi?

Znáte v okolí nějakého otravu, klidně i přes internet? A jak se prudiči chovat?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jo, znám >>> koukni se do zrcadla …

Další odpovědi
Edison

Nečiň druhým co nechceš, aby činili tobě. Když to nemáš rád, tak to nedělej!

Klaproth

Ty jsi příkladem internetového otravy.

anonym

myslíš jako třeba s dotazy typu „chcete se stát hlemýždem?“ https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chteli-byste-se-stat-hlemyzdem#utm_sou­rce=rsskatego­rie&utm_medium=rss ? 🙂 … občas. Ale stačí sem nestrkat chvíli nos a hned je to lepší 🙂