Kelt

Také jste smutní z odchodu Kirka Douglase?

Dnes to uvedly Novinky, že ve věku 103 let zemřel herec Kirk Douglas. Vynikající charakterní herec. Vzpomínám na jeho Poslední vlak z Gun Hilu a Tajemná záře nad Pacifikem. Nějak mi utkvěl v paměti. Tak vzpomínám.

Nejlepší odpověď
marci1

Výborný herec, krásné role, mj. třeba Spartakus nebo Vincent van Gogh. Kirk Douglas byl rodným jménem Isur Danielovič Děmskij. Zajímavé je, že měl 6 sester, ale 4 syny. Dožil se požehnaného věku 103 let. Pustím si nějaký jeho film a zavzpomínám.

Další odpovědi
Kepler

Ano, patřil mezi mé oblíbené herce, stejně jako jeho syn Michael, který mu byl hodně podobný. Neuvěřitelné, jakého věku se dožil!

zjentek

Tak to koukám a klobouk dolů, já měl za to, že Kirk D. je dávno po smrti.

A když už to tak píši, taky dodám, že by mně třeba velmi zajímalo, co takový KD (nebo člověk podobně jako on) dělal posledních řekněme 8 let. Jenže o tom mě média za ta léta nijak neinformují, jen pak tu smrt, chjo, to je úroveň…

elkon

To je život, neřeším to.