jjj123456789

Také jste si všimli, že ty nejhoršízrůdnosti z celé války se většinou dějí tsně před jejím koncem?

Odpovědi
gecco

Nebo těsně před jejím ´otevřeným´ začátkem…
Je to logické – buďto „zrůdnosti“ ve válku vyústí a nebo jsou projevem bezmoci prohrávající strany či, případně, výrazem ´síly´ strany vyhrávající…

Putin

Jistě, například starý známý válečný zločin 2.sv. – Hirošima a Nagasaki; v první světové to byly asi ponorkové války, či velké krize.

Jájuš

To je prostě logické – lidi nevědí kam dál

gecco

Putin → A co Katyň???
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­tyňský_masakr
…„za stranu a za lidi“…
…„how..“… – zasra*ý náledí…
___
Chtěl jsem přidat svého oblíbeného smilíka – ale v tomto případě nemůžu…
Zasra*ý kuwy sowětský…