Rokio

Také jste rádi jako já, že ještě není prosinec a už sněžilo?

Přáli byste si Vánoce na sněhu?

Nejlepší odpověď
marci1

Svatý Martin „zaspal“. A pranostika nám říká: Jaký den svatého Martina, taková též bude zima. Uvidíme, ale vánoce na sněhu by byly hezké a romantické. 🙂

Další odpovědi
Lgee

Hezké to je. Ale lituji bezdomovců.

zjentek

Já se těším ze života jako malé děcko. Je to jako ty, nebo jinak? 🤷‍♂️

da ny

Ne, nejsem ráda.
Ano, bílé Vánoce jsou prima. U nás, v posledních letech vzácné. Popojedeme pár kilometrů v kraji a sněhu je habaděj ;D

Malvína

V podstatě jsem ráda, že ještě prosinec není. Mám ráda předvánoční období, takže mě čeká ještě více než měsíc těšení se. Do Vánoc pohoda, pak mi vadí leden, únor… dlouho se to vleče a zima není mé oblíbené roční období, jsem letní. Zasněžená krajina je nádherná, ale když je sněhu hodně, znamená to také odklízení kolem domu, čehož u nás není málo. Vánoce na sněhu bych ráda, konečně. Dotváří to tu nádhernou atmosféru. Už takové nebyly ani nepamatuji. Poslední roky je jen hnusná brečka nebo to vypadá, jako by začínalo jaro.

Lotr2008

No moc ne, já když pak chci jít na krátkou zdravotní procházku, tak pak mám vždy strach, abych neuklouzl a něco si nezlomil. V mém věku to už není žádná legrace.

Drap

Nejsem rád, ani nerad
. Je mi to jedno a v tuto roční dobu to neni vůbec nic nezvyklého.