Kepler

Tak teď jsem v koncích. Rozumíte tomu?

Aby mohlo být lépe, musí být hůře.
Kdo říkal, že bude lépe?
Murphyho paradox:
Nejméně vysilující je spolehnout se na vlastní síly

ANO, prý bude lépe!

Nejlepší odpověď
elkon

Nezabývej se hloupostmi a hned ti bude lépe. Zřejmě nemáš co dělat. Stačí nějaké hobby, nebo procházky na čerstvém vzduchu.

Další odpovědi
Funna

Aby bylo pépe, tak nemusí být hůře…teď je nějaký stav a potom bude lépe…jenže ono asi lépe nebude, takže mým současným heslem je: nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř, proto má rada pro tebe zní: Carpe diem…než bude hůř .-))

nyjono

Jak se říká / zpívá > jaký si to uděláš, takový to máš 😁

marci1

Teď je lépe a abychom si to uvědomili, musí být hůře a potom bude zase lépe.
Lépe je a bude, i kdyby čert na koze jezdil. 🙂

aliendrone

Já znám jenom „Čím hůře, tím lépe!“ Tohle mi ale zní jako nějaký předvolební slogan. Nevezmu-li v potaz to, jestli vůbec bude nějaké „bude“, tak je pravděpodobné, že nakonec bude lépe. Nicméně povšimni si, že není NIJAK specifikováno KDY a především KOMU bude lépe. Tudíž jde spíše o nějaký ekvivalent hovadin jako „Pravda a láska zvítězí!“ nebo života „v ráji“ (ale až PO smrti!) a podobných ptákoviny pro blbečky. ;) :) :D

Nyjono má pravdu, mnohem rozumnější je řídit se příslovím „Jak si kdo ustele, tak si lehne“! Alespoň já považuji za jisté, že pro většinu je lepší přístup se spolehnout sám na sebe, než se spoléhat na „demokracii“, „zákony“, „ježíška“ nebo dokonce „ANO, bude LÍP“. To i zjentek to má mnohem promakanější, bo lepší než „se spolehnout“ na posledně jmenované je spolULehnout s Emmičkou Stone! :) ;) :D