Avatar uživatele
zjentek

Tak kerá je váš typ/model? Přiznáte barvu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=97-wk1CamLQ

Ven s tím. Mně jako profíkovi je to celkem jasný, ale můžete i zatloukat.


@Dochy: No pokud je člověk chlap (bo ženy jsou prý taky lidé), tak je to přece JASNÝ – je to ta s bílou podprdou. Všechno, co k vítězství potřebuje, jí bylo dáno Bohem. Takže chlap vidí určitou vizáž, pohyb, gesta a hned má jasno, o to se postará pud/instinkt. Přírodu neošálíš, takže ta napravo, která se při tanci hejbe úplně stejně, jako při rozmnožování a ke všemu je uvolněná, jako když páření nic nebrání… (;

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? nyjono, hapiky, aliendrone před 1039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Vzhledem k svému věku bych si vybral tu, která umí nejlépe vařit. Ale to z videa nepoznám.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?aliendrone Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsem Jan

Nebudu ti lhát. Jsem spíše na starší a ještě k tomu jsem něco mezi asexuálem a demisexuálem. Takže nějaké holky v plavkách nezabíraj ¯\_(ツ)_/¯

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Popravdě žádná. Ale pokud jseš takovej profík tak můžeš hádat která z nich by byla mému vkusu nejblíž

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Když žádný idol nehledáš, ani ho nemůžeš mít.
Rád ocením jakoukoliv momentálně „dobře vypadající celebritu“, svým obdivem a případně komentářem.(např: Jazyk bych nešetřil apod.).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ta úplně vpravo, protože je hezky opálená, má černé vlasy, a to já mám rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Tu poslední co je nejvíc opálená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Můj typ to není, ale mohla by být „jedlá“. Ta s fialovou podprdou. Asi bych si s ní poradil. A ty jsi profík v čem? Řekněme „krajskej picák“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Hezká, chytlavá hudba a ta s bílou vrchní části plavek je dobrá. Ale asi bych u ní neuspěl (asi určitě 😁 )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Pche! Vím přesně kam míříš! Čekáš, kdo na sebe omylem prozradí, že NEJ je ta uprostřed (modré trencle, hned v úvodu klipu)! ;) :D :D
Na tohle se nachytá leda tak Kepler (hned po ránu, čerstvě rozzuřený po zjištění, že nemá v lednici kyselé okurčičky nebo alespoň lák z nich či tak něco).
Eh ty zjentku… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

zjetek:
Tak jo. Sebrals mi pocit individuality. zkrátka jsem jako všichni ostatní 🙂

před 1039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Paul1> nemá smysl se podceňovat, když nevíme… (;

před 1039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek