Spartaboy

Synovcovi vadí když mu říkám sluníčko a já mám problém s tím přestat.

Sestra a švagr mě zakazují synovcovi říkat sluníčko. Ale prostě to ke mě patří vyjadřuji tím lásku k němu. Co s tím? Mám problém se hlídat co říkám a kontrolovat se.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Nevim, kolik synovcovi je? Ale prosim te, prestan s tim, alespon az mu bude 25!!

Další odpovědi
elkon

Neříká se synovcovi, ale synovci. Kdyby mě někdo říkal sluníčko, tak si budu myslet, že je „vadnej“. A brzy bych to s ním vyřídil…

Filip84

A co, jako, my s tím? 🙄 To je vaše „rodinná záležitost“, ne?

Máš problém? Fajn: to je tvůj problém, nikoli naše starost. 🙃

Tak si mu tak říkej, každý svýho ne/štěstí strůjcem. Maximálně pak nebudeš mít synovce, celý problém.

Tvý starosti na mou hlavu, vážně! 🙃🙃🤦🏽‍♀️

df

Kontrolní otázka: Seš teplej?

Arcimozek

Já své neteři říkám „hvězdičko“, „sluníčko“, holčičko" nebo „anděli“. Je jí již 16 let, ale myslím, že jí to nevadí.

Spartaboy

Je mu 9 let tomu synovcovi.

Filip84

df: 👍😎