Savier

Svět je jenom hodinový hotel?

Je to tak? Zpívá o tom skupina Mňága a Žďorp ve své písničce „Hodinový hotel.“ Já si myslím, že je to pravda. Jsme tu jen na chvíli. Život je jako lusknutí prstu.

Odpovědi
elkon

Je to příměr, básnická licence, ale může se to tak někomu jevit.😊

Filip84

Sakra, to se vrací romantismus? „Vévoda“ kušní s rádoby moudrými citáty z písniček, teď už i Ty. 🤦‍♀️ Já bych řekl, že tady není svět hodinový hotel, že tady, na tomto webu, je svět hodinový melancholik. 🙈

Poslouchej, hlavně nad tím přemýšlej! Seď, čum do zdi, nebo se dívej z okna na kruháč pro pěší v Ptákolandu a hnípej se v tom. Lituj se, pobreč si, najdi si nějaký emo web, nebo nějakou emo skupinu – na Redditu, na fuckbooku, nebo tak něco a probírej to tam s nimi! Se tam poptej, jak se oblékat jako emo, zajdi k holiči a nechej si předělat vlasy, abys vypadal jako emo, a před zrcadlem trénuj správný emo Gesicht. 😂

A víš co? Ty na to, potom, sbalíš emo holku, budete se hnípat, litovat a hnípat se kolektivně. A bude vám dobře! 😎😈😂