blackfag666

Jak je to se svaly u velkých a malých lidí?

Zdravím ,
chtěl bych se zeptat ,jestli velcí muži mají od přírody více svalů a malí míň-

Nejlepší odpověď
Funna

to jako myslíš, že když je někdo malý, tak mu třeba chybí trapézový sval, nebo nedej bože lýtkový??…tím pádem je mrzák na vozíku??? a co srdce…to je taky sval…malí nemají nárok??
než se zeptáš, aspoň trochu zapoj mozek…všichni „normální“ lidé mají přece stejný počet svalů, stejně jako kostí, zubů atd…jen u těch malých jsou prostě menší…

Další odpovědi
Hawajka

Každý může mít stejně velký svaly,záleží jestli cviči nebo posiluj,jestli proto vůbec něco dělá.Myslím že každý pro to něco musí udělat a odpřírody to jen tak nejde.Jinak jak už říkal(a) Funna každý člověk (zdravý) má stejný počet svalů aji když je malý nebo velký.