p-e-t

Zacnou se svaly menit v tuk?

Je to pravda, že když budu posilovat každý den, že se svaly začnou měnit v tuk? Jestli ano jak mam tedy posilovat?

Nejlepší odpověď
iq

No tak jelikoz jsem jistou dobu delal kulturistiku,tak te mohu ubezpecit ze svaly se v tuk urcite nepromeni.Ale pokud chces zesilit a nabrat „svalovinu“,tak je dulezite vedet,ze svaly rostou prave v dobe kdy necvicis.Proto jsou tak dulezite pauzy.Tzn,pokud budes cvicit kazdy den,svaly ti nevyrostou,naopak je zacne telo postupne stravovat,aby ziskalo potrebnou energii.

Další odpovědi
Terryle

To bych neřekla, každý se skládá z jinejch buněk. Spíš myslím, že bude zároveň mizet tuk a přitom se zvětšovat objem svalů, takže to může vypadat, že se tuk mění ve svaly.

Berušinka

Spíš naopak ne? Tuky na svaly. No tuk se na protein rozhodně přeměnit tímto způsobem nemůže. Ten tuk se cvičením začne spalovat a svaly by měly sílit tím cvičením.

tuCZek

Pokud jsi začátečník doporučuji cvičit obden,ale hlavně nezapomínej na vydatnou stravu,především bílkoviny.
Spalování svalů se nazývá katabolizace a způsobuje ji nedostatek energie ze stravy,kdy začne spalovat svaly.
Měl by sis přečíst víc a zajímat se o posilování komplexně,pak zjistíš že těch aspektů je mnohem více.

tom004

Nejsem odborník,ale to se mi nezdá.