ondra07

Mast na svaly proti bolesti.

Ahojte, neznáte nějakou dobrou, kvalitní mast na bolest svalů? Nebo něco na zahřátí?Slyšel jsem o koňské masti, ale ještě jsem nevyzkoušel. Znáte něco dalšího? Hlavně mi nejde o to, že mi tady hodíte odkaz na něco na netu, ale o to, že mi poradíte třeba ze své vlastní zkušenosti, co Vám konkrétně pomohlo na bolest svalů…
Moc děkuju. Už totiž celkem dost trpím :(
(Omlouvám se, nevím, kam to mám zařadit) :/
Doplňuji:
Děkuju Vám všem.
Pro Pusinka50: Jinak, mám je jenom namožené, protože jsem sportovec. A ty masti mám hlavně na závody apod… Takže se na závodech nemůžu spoléhat na „čas“ :)…
Určitě něco vyzkouším.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Mám dobré zkušenosti s mastmi Fastumgel, nebo Voltaren Emulgel, dříve i Yellon gel, musí se to vyzkoušet.

Další odpovědi
venkovan

Na bolest svalů je dle mne nejlepší mast „Čas“. A během něho snížit jejich zatížení, potom lehce procvičovat a dle možností mazat svaly zvenčí i zevnitř. A pomůže, ulehčí i ta koňská (hřejivá), mnoho reklamou propagovaných zázraků, ale i prohřívání různými lampami, hřejivými polštářky apod.
Co taky pomůže – pokud možno si z té bolesti nedělat problémy.

anonym

Ondro, koňská mast není špatná, ale lepší je hřejivá Sněhurka od Missivy. Nevěřila jsem, ale opravdu důkladně prohřívá, zmírňuje zánět, likviduje otoky. Je to gel, který se lehkou masáží vetře do pokožky, nic neulpívá na povrchu. Během chvilky začne hřát a ulevuje od bolesti. Obsahuje vanilku, kaštan, arniku. Velká stojí kolem 170,– Kč.
Příště bych takový dotaz dala asi spíš do zdraví.

briketka10

já používám už dlouho FlectorEP Gel na loket, kolena, záda a zápěstí, vždy mi pomůže..
výborná je taky kaštanová mast ta se dá koupit v hypermaketu za pár korun..
a mast z kostivalu lékařského tu jsem měla na klouby a nemůžu ji vynachválit..

zzzzz

Ahoj Ondro, já používám Veral, dá se koupit v lékarně.

jendahun

Emspoma- zelená chladivá na bolestivé svaly,růžová-hřejivá,relaxační a před výkonem.Já je smíchám dohromady půl na půl,trochu ještě naředím alpou.Ještě je modrá a bílá základní,ale ty jsou nepodstatné.

pusinka50

On zahřeje i obyčejný francovkový krém, který se mimo lékárny možná dostane i v drogerii DM, Schlecker apod. a je jistě mnohem levnější. Otázkou je, zda máš svaly jen namožené nebo zda tam není zánět, na zánět se nedává teplé, ale studené, v tom případě by byla lepší chladivá koňská mast, nikoliv hřející

Broukk

Výborný je tento gel https://www.si­lakonopi.cz/pe­ce-o-klouby--svaly-a-slachy/, hodně ho používám, když mě bolí svaly po zátěži 🙂

vanessa12

na svaly a celkovou regeneraci těla jedině výrobky z konopí, je to čistý bez chemie, olejíček a mast v kombinaci a funguje to skvěle

vanessa12

za mě jedině https://www.si­lakonopi.cz/ko­nopna-kosmetika/vitaorto-gel/

vanessa12

za mě jedině https://www.si­lakonopi.cz/ko­nopna-kosmetika/vitaorto-gel/

osmanek

Mne masticky nezabiraji, vyzkousela jsem ted kapky cbdex fyzio- obsahuji vytazek z konopi a jsou na zklidnění a uvolnění svalů a kloubů při nadměrné fyzické zátěži

danzel22

Ahoj mě mastičky také nezabírají,dost mi pomáhají přírodní kapsle flexiharpan.

danzel22

Ahoj mě mastičky také nezabírají,dost mi pomáhají přírodní kapsle flexiharpan.

anonym

Ondro, pokud potřebuješ prostředky na závody, tak pro Tebe bude vhodná řada přípravků SPORTIQUE. Prodávají se v drogeriích a svým složením pomáhají jak preventivně, tak i po fyzické zátěži, aby tělo vydrželo sportovní výkon a také, aby se rychle zotavilo. Zkus se podívat na nabídku, určitě si vybereš. Vesměs se jedná o lehce aplikovatelné oleje a krémy.

Petrovskalui

Máte prosím někdo vyzkoušenou mastičku, která opravdu funguje na bolesti svalů a kloubů? A nejlépe i pro dcerku na růstové bolesti?

Janaotvaldov

Ahoj tohle jsem řešila u naší doktorky s dcerkou růstové bolesti kloubů, doporučila nám chladivý krém perozin, díky kterému se dcerka už pořádně mohla vyspat.

Petrovskalui

Je na předpis? Mají ho v lékárně?

Janaotvaldov

Ano já jsem ho koupila z eshopu lékárny http://www.nej-lekarna.cz/perozin-krem-100ml~z3548485.html, není to na předpis, je volně prodejný.