natažený sval

Dobry den. Pred x lety jsem hrala zavodne volejbal, nyni po 6ti letech opet zacinam. Je mi nyni 27let. Kazdou chvili si natahnu sval! Strecink pred treninkem mame. Natahnu si sval treba i v noci. Nechapu to. Chybi mi snad nejaky vitamin?? Leceni natazeneho svalu mi netrva par dni jako drive, ale treba mesic i dele. Nyni mam natazeny brisni sval, hyzdovy a bicak (ten z niceho nic rano natazen) Dekuji za radu co s tim.

Odpovědi
LuciJe

Zastavte se u lékaře, ideálně sportovního. Vašim svalům patrně něco chybí, ale bez testů lze těžko odhalit co.

Kájina

Zkus hořčík, já ho používala před běháním, když jsem měla problémy a bylo to mnohem lepší, taky jsem před strečingem svaly lehce promasírovala a bylo to znát.

misahany

Ahoj taky hraju volejbal,stává se mi to taky takže radím chybí ti hořčík