Kai

Namožený/natažený sval na lýtku

Včera při tréninku jsem dostávala křeče do pravého lýtka, důkladně jsem po cvičení protáhla, vše OK, ale dnes po chůzi na malých podpatcích mě odpoledne začalo při natažení svalu pálit. Co to může být? Zítra musím běhat 100 m a je to pro mě důležitý

Odpovědi
AndreiRanger

Přecvičený sval i malé podpadky nutí sval k větší námaze než žádné podpadky.
Kdyby to bylo natržené, nedalo by se na tu nohu vůbec chodit.

Osobně mi na namožené svaly pomáhá střídání teplé a studené vody v extrémních maximech – sval se rychleji uvolní..