just křesťan

Stvořil Bůh i jiné civilizace? Jak je to s Biblí a mimozemšťany?

Odpovědi
dubraro

Pokud stvořil tu naši, mohl jistě stvořit i jiné.
O možných vztazích mezi bohy, mimozemšťany a lidskou civilizací se píše např. v několika tlustých knihách Zecharii Sitchina. Tytéž myšlenky stručnější formou Biglino, Mauro: Přišel Bůh z vesmíru?

elkon

Nechodil jste do školy? O vzniku vesmíru jsme se učili. Stejně tak o vzniku a vývoji života na zemi.

Roman71

V hmotné podobě ano, ale jen tady na zemi. V duchovní (nehmotné) podobě také ano, a nutno dodat, že tyto bytosti (v Bibli andělé) žijí v nehmotném světě i mimo zemi. Takže ano, stvořil i tyto andělské „mimozemšťany“ 🙂

Roman71

elkon: Inu chodili, ale to, co nám ve světle Darwinovy evoluční teorie ve školách předkládali ke vstřebání se dodnes nepodařilo doložit důkazy. Takže se mnozí z nás vrátili k původnímu logičtějšímu vysvětlení původu života na zemi, navíc podložené tím, co se doložilo vědeckými důkazy a potvrdilo archeologickými nálezy. Co k tomu víc dodat.. že?