Středověké tresty, zavedli byste některé i u nás?

Nejlepší odpověď
bigbít

opravdové vězení a ne ten luxus, jako mají vězni nyní…hladomorny alespoň trochu fungovaly…

Další odpovědi
ten který je

No ono to nebude trvat tak dlouho a středověk včetně trestů se vrátí se vším všudy…

iceT

Zlodejum a nepoctivcum ruce sekat,to by si pak kazdy rozmyslel,jestli krast nebo ne.Napred ale jako varovani jeden prst,a napodruhe zbytek.Bez rukou by pak nekradli,no ne?

Máca 2

Zavedla bych linčování nevěrníků,nemám a nechci mít pro nevěru pochopení,protože vím jak bolí a jak to odnáší hlavně děti.

hanulka11

Já bych zlodějům usekla ruku.

vagra

Kdyby se zlodějům sekaly ruce,kradli by max.dvakrát.
Na druhou stranu-těch invalidních důchodců! :D