keahi

Mají lidé, kteří se chodí stravovat do závodní jídelny v práci, nárok na stravenkový paušál?

Dobrý den,
mají na stravenkový paušál nárok lidé, co se chodí stravovat do závodní jídelny v práci?
Pokud vím tak tam stojí jídlo třeba 60 Kč a 30 Kč platí zaměstnanec a 30 Kč zaměstnavatel.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Emefej

Nárok na stravenkový paušál nemá nikdo.

Další odpovědi
elkon

Záleží na zaměstnavateli, jak s bonusy nakládá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

keahi

Pokud nemají zaměstnanci závodní jídelnu tak myslím že musí dostávat stravenky a nebo teď nově stravenkový paušál. Právě teď nevím jak je to když mají ve firmě jídelnu.

nyjono

Nemusí dostavat stravenky. Pouze mohou.
Je to na zaměstnavateli.