Kris

Šťáva z čerstvého ovoce.

Dobrý den,
mám 4 měsíce starou holčičku od začátku je na umělé stravě.Teď jsem se dozvěděla,že je možnost jí davat už šťávičky od Hami atd…
A co šťávy z čerstvého ovoce?Mohu jí dávat z odšťavňovače šťávu z jablíčka a mrkvičky??

Nejlepší odpověď
Drap

V každém případě bych se poradil s dětským lékařem. Myslím, že by se už mohli po malých dávkách přidávat, ale u každého dítěte to může být jinak.

Další odpovědi
anonym

Přesně jak píše Drap, akorát bacha na jahody, může chytit vyrážku.