Avatar uživatele
Kepler

Stává se vám často, že něco chcete udělat, ale nedokončíte to?

Řeknete si: já se na to…a vzdáte to? Nebo se k tomu později vracíte a nakonec to dokončíte?
Já měl třeba jedno detailní technické řešení a moc jsem to chtěl realizovat, ale bylo to nad mé síly i síly nemnoha známých a přátel. Všechny díly se dají koupit. Při tom realizovatelné řešení, ale složitější a trošku dražší. Konkrétně šlo o přeměnu pohonu benzínového motorového kola z jednoduchého přenosu třecím válečkem na plášť s mnoha nedostatky na pohon řetězem na rozetu. Musel jsem to vzdát. Dost mě to s…, ten stroj by pak nechal za sebou všechny mopedy. Nic víc nepotřebuji, hlavně, že je to bez řidičáku a můžu s tím i na cyklostezky.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dust8 před 1623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gus_Fring

Mnohokrát. Jsou to ale většinou cíle a obvykle se k nim vrátím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lotr2008

Cus kamo jak treba chtěl hodne v majnkraftu v kreatyvu postavit barta simsna ale nikdy sem to nedokoncil takže s tebou fakt soucitim :))) drž se!!

Hej kamo guy fringu ty mi dáváš furt lajky ty mi rozumys ze jo? máš yt? Dame odběr za odběr?? Ty nejsi zadny kidak :))

Upravil/a: Lotr2008

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Stává se mi to přesně obráceně. Něco nechci udělat, ale přesto se k tomu odhodlám a dokončím to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Něco se mi podaří, ale něco ne, i když se snažím. A rozepisovat se nebudu, ale dokážu se do tvých pocitů vžít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Taky se do tvých pocitů dokáži vžít… S činností a tvorbou to máš podobný jako s cestováním. Ještě by ses chtěl podívat támhle a onam, jenže se musíš rozhodnout pro jedno… jenže se nemůžeš rozkrájet…

https://youtu­.be/3Sux_9Boe­Ek?list=PLqUJ­cbvOVZjG-oRELrCPAMYl_lFU­llvzN&t=61
https://youtu­.be/3Sux_9Boe­Ek?list=PLqUJ­cbvOVZjG-oRELrCPAMYl_lFU­llvzN&t=154

(;(;(;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek