zett

Stane se něco když spolykám naráz jeden prášek Ibalginu a jeden prášek Nurofenu?

Odpovědi
Edison

Doporučuji přečíst si příbalové letáky, nebo poradit se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Mp2

Při podobných dotazech se neboj zavolat do lékárny, i doktor ti poradí po telefonu..

Může se při určité kombinaci stát cokoliv.
Například kolega zapíjel paracetamol pepsiMAX.. :)
Šla z něj hned pěna..

mosoj

Nic, ale je to zbytečné, tak si vezmi silnější Ibalgin, nebo dva. Účinná látka je stejná!!! Ibuprofen jako ibuprofen a nic jiného obě značky neobsahují.

Dochy

Když to přeženeš, riskuješ předávkování. Jde o stejnou účinnou látku. (Vyšší než doporučené dávky by měl předepisovat jen lékař, který ví jak ohlídat případné vedlejší účinky, či ohlídá zdravotní stav pacienta aby to jeho organismus zvládl)