Stane se něco, když se naložené maso zamrazí?

změní se nějak chuť?máte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Chuť by se nemněla zmněnít, jen se musí dobře zabalit aby to nechytlo pachuť z námrazy.Mrázem se rozthají jedenotlivá vlákna a vyteče víc šťavy.

Další odpovědi
anonym

Mám za to,podle otázky,že tázající se ptá ,zda se naložené maso dá zamrazit.Ono naložené maso je různé jako je třeba naložené maso na uzení,grilování a tak podobně.Pokud je maso naložené na uzení ( v současné době není možnost udit) může se stát,že maso,které se potom rozmrazí,ztratí chuť a je po vyuzení suché.
Rozuměl jsem otázce ?

Miroslavst

Stane se něco, když se naložené maso zamrazí? Ano. Zmrzne.
Já dávám skoro vše do mrazáku. když je nějaká akce, koupím i víc a dám do mrazáku. Neviděl bych v tom problém. Možná to bude třeba i tím, že sním všechno.

Lucy13

Myslím si, že se masu nic nestane. Taky zmrazujeme všechno co se dá a nikdy to chut neztratilo. Jak se říká vyzkoušet se má všechno 🙂

Michal

Záleží na tom jaké je to maso. Ve většině připadech se nic nestane.Pozor musíme dávat u rybího masa.Naše nejznámější ryba kapr je citlivá:Její maso je jako bláto a nechutná,když je dlouho zmrazené.