Avatar uživatele
cappuccino

Kolik bude stat grilovane kure pristi rok?

Dneska jsem kupovala grilovane kure ve stanku. Cele stalo 150Kc, pulka 80Kc. Vloni stalo cele 120Kc a pulka 65Kc.
Na co se muzeme tesit pristi rok?
Zatimco vloni se tam stala v poledne fronta, dneska jsem byla jedina a kurat moc prodano nemel.
Pocitam s tim, ze pristi rok uz ani s kuraty jezdit nebude.
Ale mam dobrou zpravu: bylo sice malinke, ale dobre!!

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 496 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Můžeme se těšit, že ceny budou jako by se všechno odváželo z Ukrajiny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Spíše bude levnější. Nebo se nebude prodávat.

Protože ta levná kuřata, co mají prsa, jak Doly Buster a stehna, jako reservní Arnold, jsou pořád, v nákupce, levná. Jasně, o něco se zvednou náklady na palivo a energie, ale tak, aby bourák musel zdražit, řekněme, z Kč 120.00 na Kč 200.00, tak to rozhodně ne. To není grand restaurant Hotelu Šroubek, aby upocené tílko mohl mít takové marže, na rovinu.

Zrovna cena masa pořád není problém: každý tejden máš v řetězcích nějaké vepřové kolem stokoruny, i libové, no a kurný trh má taky akční něco: tu kačky, tu žluté kuře (ne ten šedivec na steroidech) za stovku, tu kury na polévku za Kč 59.90.

Zase chápu, že opékač kuřat měl sedlo skrze hystrionskou reakci na tu chorobu, no a že se bojí drahoty. Chápu. Všichni zdražili, ale taky tam téměř všichni mají poloprázdno. Tak buďto najdou rozumný kompromis, nebo zavřou, život není krásný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lgee

175

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Minimálně 1× v týdnu jdu svému chlebodárci koupit ¼ grilovaného kuřete. Cena během prosince poskočila ze 49,– na 51,– Kč.
Je mi celkem jedno, kolik bude stát grilované kuře. Ty 4 čtvrtky, které si za 365 dní koupím, snad moje kapsa zvládne ;D
Celé kuřecí holoubě stojí 180,–Kč. Ve čtvrtek jsem si koupila stehýnko. Bylo jistě o třetinu menší, než v říjnu a listopadu. Cena vyšší, hmotnost nižší.
Je to jako u bonbonů. Sáček s hmotností 100 g je vzácností (dříve obvyklé). Výrobci jsou vynalézaví. Balení od 90g do 65 g. Náš „grill mann“ je pěkně upovídaný „tlučhuba“ ;) a také zdatný šizuňk :/
Čtvrtku krajíčku chleba prodává za 5 Kč, bílý rohlík za 7 Kč (nekupujeme).
Zatím jdou kuřata celkem na odbyt (strategické místo). Klobásku prodává za 65 Kč, malá a velká vepřová žebra, podle váhy.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Tak v Praze a v Brne jsou celkove vyssi ceny.

Avatar uživatele
Arne1

Grilované kuře je stále nejlevnější jídlo. Větší problém je podle mne v tom, že gyros mají na každém rohu, ale kuřatáren je minimum. V Brně vím o třech.

Avatar uživatele
cappuccino

Drve bylo nejlevnejsi jidlo leco. Ale pri tech cenach za papriky, rajcata (i v lete) a ted uz i vajicek, se stalo luxusnim jidlem.
Kam ty ceny jeste porostou? ??

Nový příspěvek