cappuccino

Kolik bude stat grilovane kure pristi rok?

Dneska jsem kupovala grilovane kure ve stanku. Cele stalo 150Kc, pulka 80Kc. Vloni stalo cele 120Kc a pulka 65Kc.
Na co se muzeme tesit pristi rok?
Zatimco vloni se tam stala v poledne fronta, dneska jsem byla jedina a kurat moc prodano nemel.
Pocitam s tim, ze pristi rok uz ani s kuraty jezdit nebude.
Ale mam dobrou zpravu: bylo sice malinke, ale dobre!!

Nejlepší odpověď
Ametyst

Můžeme se těšit, že ceny budou jako by se všechno odváželo z Ukrajiny.

Další odpovědi
Filip84

Spíše bude levnější. Nebo se nebude prodávat.

Protože ta levná kuřata, co mají prsa, jak Doly Buster a stehna, jako reservní Arnold, jsou pořád, v nákupce, levná. Jasně, o něco se zvednou náklady na palivo a energie, ale tak, aby bourák musel zdražit, řekněme, z Kč 120.00 na Kč 200.00, tak to rozhodně ne. To není grand restaurant Hotelu Šroubek, aby upocené tílko mohl mít takové marže, na rovinu.

Zrovna cena masa pořád není problém: každý tejden máš v řetězcích nějaké vepřové kolem stokoruny, i libové, no a kurný trh má taky akční něco: tu kačky, tu žluté kuře (ne ten šedivec na steroidech) za stovku, tu kury na polévku za Kč 59.90.

Zase chápu, že opékač kuřat měl sedlo skrze hystrionskou reakci na tu chorobu, no a že se bojí drahoty. Chápu. Všichni zdražili, ale taky tam téměř všichni mají poloprázdno. Tak buďto najdou rozumný kompromis, nebo zavřou, život není krásný.

Lgee

da ny

Minimálně 1× v týdnu jdu svému chlebodárci koupit ¼ grilovaného kuřete. Cena během prosince poskočila ze 49,– na 51,– Kč.
Je mi celkem jedno, kolik bude stát grilované kuře. Ty 4 čtvrtky, které si za 365 dní koupím, snad moje kapsa zvládne ;D
Celé kuřecí holoubě stojí 180,–Kč. Ve čtvrtek jsem si koupila stehýnko. Bylo jistě o třetinu menší, než v říjnu a listopadu. Cena vyšší, hmotnost nižší.
Je to jako u bonbonů. Sáček s hmotností 100 g je vzácností (dříve obvyklé). Výrobci jsou vynalézaví. Balení od 90g do 65 g. Náš „grill mann“ je pěkně upovídaný „tlučhuba“ ;) a také zdatný šizuňk :/
Čtvrtku krajíčku chleba prodává za 5 Kč, bílý rohlík za 7 Kč (nekupujeme).
Zatím jdou kuřata celkem na odbyt (strategické místo). Klobásku prodává za 65 Kč, malá a velká vepřová žebra, podle váhy.

cappuccino

Tak v Praze a v Brne jsou celkove vyssi ceny.

Arne1

Grilované kuře je stále nejlevnější jídlo. Větší problém je podle mne v tom, že gyros mají na každém rohu, ale kuřatáren je minimum. V Brně vím o třech.

cappuccino

Drve bylo nejlevnejsi jidlo leco. Ale pri tech cenach za papriky, rajcata (i v lete) a ted uz i vajicek, se stalo luxusnim jidlem.
Kam ty ceny jeste porostou? ??