jirka F

Stalo se vám někdy něco, co předčilo vaše očekávání?

zdroj obrázku:pixabay

Nejlepší odpověď
annas

U mě i v negativním slova smyslu.

Nikdy jsem neočekávala, že bydlet v blízkosti řeky je nebezpečené. Povodně 1997, když jsem měli v přízemi domu asi 60 cm vody. Pocit hrůzy …

Stejně i další události byly neočekáváné, smutné, ale jde o soukromí, ttakže nepovažuji za vhodné je zveřejňovat,
--

Když jsem někomu nezištně pomohla, neočekávala jsem, že něco dostanu nazpět. Ale potěšilo ,mě to.

Další odpovědi
Rokio

Ano, absolvování maturity předčilo moje očekávání.

Kepler

Ano, po výměně karburátoru, opravě a seřízení motoru, nyní jezdí moje motokolo 55 km/h.

hapiky

Že Slávie nasází Chelsii 3pěkné góly.