ReHu

Stále mě překvapuje, co jsou ochotni lidi udělat pro pár peněz.Vyplatili byste odměnu či byste matce řekli něco od plic?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/221512-matka-prvniho-ustecana-roku-zrusila-adopci-a-chce-odmenu-za-prvenstvi.html

Nejlepší odpověď
iceT

Tak na to se da říci pouze No coment.

Další odpovědi
hanulka11

Nic bych ji nedala ,jednou se ho zřekla.To je .....vypočítavost a pak …nechci domyslet co se s ním stane.....

Ella

nic bych jí nedala!!! určitě dítě nechtěla – dala ho k adopci, ať už k tomu měla jakýkoliv důvod (podle mě to byl možná věk? nepsali ho tam) a když přišla domů z nemocnice, tak její otec zjistil, že mohla dostat prachy, tak ji tam přitáhl… to je můj názor…

poa.li

Na peníze už se přepočítává všechno. Nikomu nevadí, že peníze kazí charakter?

Terryle

Ani dítě bych jí nesvěřila, natožpak ještě odměnu. Vrátila se pro mrně jen kvůli penězům. Radši ať jde do kojeňáku s čistým štítem, než aby někde vyrůstalo ve špíně a za pár let v tom děcáku skončilo stejně, s tím rozdílem, že už skoro nebude mít šanci na adopci a na slušnej život…

vecernice

Nedala bych jí vůbec nic a pokud by to bylo jen trochu možné,vzala jí mimčo a dala ho ,,ZDARMA"lidem kteří by o něj stáli.A myslím že jich je dost.