Avatar uživatele
ReHu

Stále mě překvapuje, co jsou ochotni lidi udělat pro pár peněz.Vyplatili byste odměnu či byste matce řekli něco od plic?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/221512-matka-prvniho-ustecana-roku-zrusila-adopci-a-chce-odmenu-za-prvenstvi.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, rynek878, iceT před 4859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Tak na to se da říci pouze No coment.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Nic bych ji nedala ,jednou se ho zřekla.To je .....vypočítavost a pak …nechci domyslet co se s ním stane.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

nic bych jí nedala!!! určitě dítě nechtěla – dala ho k adopci, ať už k tomu měla jakýkoliv důvod (podle mě to byl možná věk? nepsali ho tam) a když přišla domů z nemocnice, tak její otec zjistil, že mohla dostat prachy, tak ji tam přitáhl… to je můj názor…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Na peníze už se přepočítává všechno. Nikomu nevadí, že peníze kazí charakter?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Ani dítě bych jí nesvěřila, natožpak ještě odměnu. Vrátila se pro mrně jen kvůli penězům. Radši ať jde do kojeňáku s čistým štítem, než aby někde vyrůstalo ve špíně a za pár let v tom děcáku skončilo stejně, s tím rozdílem, že už skoro nebude mít šanci na adopci a na slušnej život…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nedala bych jí vůbec nic a pokud by to bylo jen trochu možné,vzala jí mimčo a dala ho ,,ZDARMA"lidem kteří by o něj stáli.A myslím že jich je dost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek