Avatar uživatele
koník.

Spát v kempu nebo načerno někde u lesa?

Na cestě po Rakousku, Itálii a Francii chci spát ve stanu jen tak někde na louce u lesa (ne v autě na parkovišti). V kempu bych spal jen když budu potřebovat připojení k elektrice a Wi-fi nebo pračku. Nebudu sice mít možnost sprchy a další, ale od toho jsou jezera, moře a benzínky, ne? Jakým problémům se vystavím, když mě někdo uvidí a zavolá policii?
Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, zzzzz před 3604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Ve většině státu, za to dostaneš pokutu, věř, že v eurech bude hodně veliká:-(((
Raději si zaplať za kemp, i za spaní v autě se dávají pokuty:-((( Jak má potom mít řidič zákonnou přestávku? To už neřeší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

čo to je za mentalita – čokoľvek na čierno, kradnúť?

bohatstvo, to vám nie je hanba?
potom sa divíte českým nápisom po svete:

„Češi, nekradněte!“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
postcd

zjisti si předem zda je to v těch zemích zakázáno. spát pod širákem ve spacáku pod celtou není podle mě nikde v evropě zakázáno, to by byl docela nesmysl. stan to už je asi trochu něco jiného, oheň také něco jiného

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

V Rakousku a Italii můžeš „kempovat“ na benzinkách

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Jako dá se obojí. Pravděpodobně tě nikdo nevyhmátne a když ano, tak sbalíš stan a jdeš. Já osobně preferuji spaní na volno jen tak pod širákem. Mám super karimatku od https://www.na­turehikecz.cz/ takže si vždycky někde ustelu a spím. Ale samozřejmě tam nevegetím celý týden. Doporučuji si nastudovat legislativu ohledně tohohle. Myslím, že přespání lze kdykoliv a kdekoliv v lese, ale nesmí to být táboření. 😉

Avatar uživatele
Kamilovo

Ahoj, já jsem si minulý rok koupil stan na https://armik­.cz/stan-iglu-standard-pro-2-osoby-flecktarn/ a taky jsem v Rakousku a Itálii normálně kempoval v lese. Pokud se chováš ohleduplně a zbytečně na sebe neupozorňuješ, určitě z toho žádný problém mít nebudeš neboj.

před 1549 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Arygnoc – co jako komu ukradne, když přespí v lese?

před 3603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pro kapka
On nic neukradne, ale už jenom to, že přespí v lesetak nedává vidělat lidem v té zimi.
Kdysi byl v televizi pořad, jak se v kde v které zemi žije.Již nevím, v které to bylo, ale bylo to v EU, lidi nesmějí doma dělat žádné práce (na zahradě, natírání plotu), zkrátka práce, které si každý kutil udělá sám.Zdůvodňovali to tím, že vlastně okrádá jiné lidi o práci a tím pádem jsou pak lidi nezaměstnaní.

před 3603 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek