Marky71

Spáry v koupelně

Hezký den, kdo poradí, čím odstranit začernalé kousky spár v koupelně u sprchového koutu?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Levným prostředkem na zčernalé spáry mezi dlaždicemi v koupelně je podmáslí.Naneseme ho na postižená místa a necháme asi 10 minut působit.Nakonec očistíme starým zubním kartáčem.

nebo toto:
HG Čistič spár
HG čistič spár odstraňuje silnou nečistotu na spárách. Žlutý nebo hnědý povlak který zůstane na spárách po vyčištění tímto přípravkem je vodní kámen. Tento povlak je možné odstranit přípravkem HG modrý hagesan. Pro zčernalé spáry použijte přípravek HG odstraňovač plísně. Přípravek nařeďte vlažnou vodou naneste na znečištěné spáry pomocí kartáče nebo kartáčku. Nechejte chvíli působit důkladně vydrhněte a spláchněte vodou. Jeden litr je určen na 10 až 15 metrů čtverečních povrchu.
vice zde:
http://www.siko-koupelny.cz/zbo­zi/HGCS/hg-cistic-spar.html

Další odpovědi
panenka

já to dělám octovou vodou,nebo také cilitem nastříkám na to nechám a pak vydrhnu.

cinda

Jde o plíseň, zkuste savo proti plísni,popřípadě jesli tam je silikon, vydloubat a znovu protiplísňovím silikonem

vecernice

Slyšela jsem ,že to jde dobře práškem do pečiva,že to snad vybělí.Asi to taky skusím.