dust8

Spali jste někdy déle než 11 hodin? Mělo to nějaký důvod?

Dnes jsem spal cca 10 hodin a 45 minut, takže jsem se k tomu dost přiblížil. Myslím, že je to způsobeno včerejším zhlédnutím tří velice kvalitních filmů, které jsem si opravdu velmi emocionálně užil. Asi si tělo samo žádalo doplnit energii? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, dokonce i několikrát. Důvody prosté. Velká únava a nevyspání,v jednom případě i slabost při nemoci.

Další odpovědi
quentos

Jednou, možná i víckrát jsem dal dvanáctku. Návrat z náročné akce, spánkový deficit a několikahodinové cestování…

Kepler

Párkrát se stalo, zpravidla když jsem vyspával opici…

Ametyst

Tělo je chytré jako opice a o spánek si řekne. Je chytřejší než já. Moje tělo nenávidí budík a v tom si spolu rozumíme. Spánek je výborný únik z reality a uniknu klidně i na 11 hodin, když je realita šeredná.