dust8

Souhlasíte s tvrzením, že naším úkolem není předčit ostatní, ale samy sebe?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Ano.

Tvrdí to i různí (bojoví) mistři, kteří se účastní různých bojových klání (soutěží), vrcholoví sportovci, všelijací mistři v oborech aj. Totiž, že cílem není překonat ostatní, ale sami sebe, zlepšovat se, neustále se posouvat vpřed a překonávat se.
Různých soutěží se účastní především jen kvůli sobě, aby se zlepšili. Ať už by je protivník porazil nebo ne, tak v obou případech vyhrají (v případě nezdaru se něco naučí).

Největšího nepřítele (protivníka) prý máme sami v sobě.

Další odpovědi
zjentek

Vlastní názor.