Ametyst

To je zajímavé. Vždycky když dojde na stres v souvislosti s nemocemi, ptám se, jak mohli vězni v koncentraácích přežít. Dokonce se poté dožít velmi vysokého věku. Neumím si představit větší každodenní stres než strach o život.
Článek jsem prolétla jen rychločetbou,:ale vrátím se k němu. Léčit vzpomínky je jistě metoda, ale na druhou stranu vzpomínky jsou vždycky naší součástí a cenným poznáním a zkušeností.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.