pizlicka

souhlasite s dr.axlem?

omlouvam se vsem,komu vadili me otazky.prislo mi,ze je tu nejak pusto a tak me otazky napadali spontanne,a taky proto,abych blize poznala ostatni.jsem tu nova,3mesice a nevim,ze uz otazky byly nektere polozene.prominte pane.dr.axle,kro­pitko a led.
Doplňuji:
IK to neni z me hlavy,kdyz jsem se ptala,jak jste prisli k prezdivce,dr.axel zareagoval,az me to zarazilo.dekuji ti,za hezkou reakci.

Nejlepší odpověď
Andělé

Milá pizlicka,
nedávno jsme si spolu psaly ohledně kulantnější paní,o které psal mosoj. Upozornovala jsem Tě na Tvé ostřejší reakce,ale po čase jsem si všimla,žes změnila postoj,měla jsem z toho upřímnou radost a po těch hromadných otázkách bylo cítit,že se chceš „přátelit“.
Bohužel musím s Dr.Axlem a ostatními souhlasit. I přesto,že je tu někdy tak přátelská a milá atmosféra,není tento server chat. Tím pak tyto stránky ztrácí svůj smysl a původní záměr. Je velmi škoda ho takto znehodnocovat.
Ale ted už to víš a věřím,že si na to dáš pozor. Jsi tu chvíli,nic se neděje. Udrž si tu chut s námi být,jen se prosím drž kodexu a bude to fajn,uvidíš.:-)
I když měl Dr.Axl pravdu,jeho reakce často bývají velmi tvrdé a kodex se mu také někdy nepodaří dodržet,jako ostatně nám všem,tak si z toho nic nedělej,vem si z toho to lepší a nenech se odradit.
Opravdu upřímně si na Tobě cením,jak se dokážeš poučit a dokonce se i omluvit. Tj.kus dobré práce pizlicko!.:-)
Přeji,at se Ti daří.

Další odpovědi
kropitko

Dobrý den, nejsem si vědoma, že bych u některé vaší otázky reagovala ve smyslu, že mi vaše otázky vadí. Chtěla jsem se na vaše otázky podívat, abych se podívala, která že otázka to byla, bohužel máte zavřený profil, namátkově jsem koukla do svých odpovědí a nikde jsem nic takového nenašla. Proto vás žádám o vložení otázky, která mi vadila. Děkuji

Doplňuji:
Aha, tak tohle, no pizlicko, já jsem vám u té otázky vložila jen odkaz na moji dřívější odpověď, kde vysvětluji svoji přezdívku. Na tom nevidím nic špatného. No a to že mě led citovala a byl vložen odkaz jak od ní, ta od DR.Axla, za to nemůžu.
Dokonce si myslím, že taková otázka se dá klidně položit jednou za čas, jelikož je tu dost nových uživatelů, kteří ještě svoji přezdívku nevysvětlili. Je pravda, že mně osobně to moc nezajímá, ale věřím, že se najdou lidé pro které je to otázka života a smrti. Jasně, že nemá smysl tuto otázku pokládat několikrát do měsíce.

Píšete, že jste ty otázky pokládala proto, že jste chtěla ostatní lépe poznat, ,,tady není potřeba vědět co má kdo na hlavě, ale v hlavě a ani není potřeba, když zrovna nikdo nepoloží otázku, zasekat půl strany z nudy.
Toto je server, který byl založen za účelem toho, že když si někdo neví s něčím rady, tak aby mu tu někdo odpověděl a ne proto, aby se tu chatovalo, nebo snad dokonce seznamovalo. Od toho jsou přeci jiné servery. Dodržujte kodex a princip těchto stránek a uvidíte, že se tu budete cítit dobře. Zdravím.

anonym

ad pizlicka, když už uvádíš můj nick v tučném nadpisu otázky, asi bych měl mít šanci některé nejasnosti uvést na pravou míru.
To, že se ptáš, jak to tu funguje je zcela legitimní a OK, že to posléze ignoruješ už tak košér není.
Především, tady se vůbec nejedná o nějaké subjektivní pocity, co se komu líbí a co ne. Jde pouze o soustavné porušování formátu Odpovědí a přízemní podvádění v bodování a účelových otázkách.
Registrací se každý z nás zavázal dodržovat pravidla, kde je mimo jiné výslovně uvedeno, že tyto stránky nejsou žádný chat ani sociální síť a kdo cítí tuto potřebu, nechť se obrátí na příslušné servery k tomuto účelu určené.
A právě proto, že se tyto nešvary neustále u nováčků opakují, stejně se opakuje snaha o osvětu, vůči níž jsou někteří hluší a arogantní – proto ten občas až ostřejší tón.
Vložil jsem ti už minule názorný odkaz, zřejmě ses do něj ani nepodívala, zkus to laskavě alespoň tentokrát:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nikdo-z-uzivatelu-nevlozi-otazku-do-modre-listy
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyuzivate-listu-pro-vyhledavani-nebo-ne-otazka-podruhe

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nektere-lidi-tady-vytaci-kdyz-se-opakuje-stejny-dotaz

anonym

Mě nevadí ani opakující se otázky a ani hloupé otázky. Každý má právo se zde ptát na co chce. Některý lidi se tu holt budou nervovat a neustále druhé upozorňovat na nějaké „přestupky“ každý den dokola, místo aby se trošku uvolnili a brali věci trošku s nadhledem a třeba i s humorem. Žilo by se jim líp! 🙂 A hlavně, život neni jen o internetu, natož o jednom konkrétním webu… Tak o co jde..

briketka10

mě je to taky jedno, zvlášť, jak píšeš, že jsi nová tak nemůžeš tolik vědět jak to tu chodí a znát lidi, kterým by to vadilo 😁
mě vadí otázky typu co se hned najdou na netu, nebo „můžete mi to vypočítat“ a co jsou 2× po sobě..

IK

Většinou ano, ale teď se mi zdá že tvé otázky vzal ďas a tvé omluvy se ocitly ve vzduchoprázdnu.
Ačkoliv tedy netuším o co jde, určitě si z toho nic nedělej. Buď klidně svá a nepředstavuj si že tě někdo sleduje kritickým okem…mazání a připomínky patří k životu a kdyby se nás to nedotýkalo osobně asi bychom byli osoby dost divné 🙂
Doplňuji:
jo taky bych chtěla připomenout že otázky odtud se objevují na první straně Google a nebylo by zrovna pěkné kdyby se tam množily nějaké ty…no žádné slušné slovo mě nenapadlo..však ví­te.

led

Je mi ľúto, že reagujete trochu zbrklo. Viac si všimajte aj odkazy u príspevkoch. Teraz som použila -citovala kropítko z odpovedi pre Miroslavst -a tu bol odkaz na tie príspevky!- http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-to-tady-nebavi
Ten citát bol určený -všetkým „humoristom“-, ktorí nehľadajú pomoc, radu, len sa tu chcú baviť…
Takže treba si naozaj všímať texty, odkazy a hlavne chce to najmä vlastnú iniciatívu. Pri riešení najprv použijem vlastné schopnosti a až tie zlyhajú, ak nestačia, požiadam druhých.

„nevim,ze uz otazky byly nektere polozene“ Bezplatná rada:
Vedľa veľkého názvu stránky svieti veľká modrá lišta s bielym textovým poľom. Tam si vložíte slová – text a stlačíte vyhledat.
O krátku dobu sa ukáže výsledok. NNP – Nebolí to, neškodí to, pomahá to.

iceT

Víceméně také souhlasím s Dr.Axlem,ačkoli by opravdu mohl někdy trochu ubrat na příkrosti vůči druhým.
Když ale ono to s některými lidmi po dobrém nejde ,tak se holt sáhne po jiné metodě.Ono vysvětlovat donekonečna,že ta modrá věc nahoře na stránce je k něčemu dobrá,taky nebude bavit věčně.Onehdy se tady kdosi ptal proč si lidi na svoje otázky nenajdou odpověď sami,když strejda Gúgl ví skoro všechno,jenže hodně lidí neví jak hledat a hlavně jak se zeptat,tak se raději zeptají tady.Když tomu tazateli přišlo několik odkazů,že tahle konkrétní otázka tady už byla několikrát,i když třeba jinak napsaná,začal se rozčilovat,že má právo na vlastní otázku,i když jinak napsanou,že si ji chce sám doplňovat a tak.Ale myslím,že odpovědi by mu přišly stejné,protože smysl otázky by pořád zůstal.
Jenže,když někoho pošlu do háje nebo do zadele,furt je to totéž-ať mi dá pokoj.

Takže se nediv,že aspoň někdo se tady snaží udržet jakousi mez toho,jak by to tady mělo fungovat.

mosoj

Ano.