Miroslavst

Koho to tady nebaví?

Možná si tak trochu rýpnu, ale překvapuje mě, že se zde najdou někteří, kterým vadí nějaké otázky nebo odpovědi. Pak se zde rozčilují nad tím co je a co není správné.
Já to řeknu asi takto: Pokud by mě jakákoli otázka nebo odpověď obtěžovala, nereaguji na ní.
V roce 1989 jsme snad všichni chtěli demokracii, takže je každého věc na co se zteptá.
Někoho zajímá zda je na zadku chlupatý (třeba proto, že on je a vadí mu to a tak se chce zeptat, zda je to tak i u jiných), někoho zajímá zda sedí při močení, někoho zase zda prší i jinde než u něj.
Prostě pokud nechci, tak neodpovím.
Mimochodem chci jet na pincku na výlet a tak se ptám, zda u vás taky prší-to abych věděl zda po cestě zmoknu či ne. Vím že ten je odtud, tamten zas odtamtud. Podle toho si výlet naplánuji. v rádiu říkají, že jsou místy přeháňky. Já ale nevím kde jsou ty místa.
A pokud je někdo proti, nemusí se nikoho dotazovat jestli tady má být či ne. Je to jeho rozhodnutí.
Máte i vy takový názor na tuto věc?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ty to pořád nejsi ochoten pochopit a já se zase jen budu opakovat,ale děkuji Ti za tu možnost,že můžu uvést vše na pravou míru…
Když se zeptáš ty,viz dnešní otázka o snění,,,tak je tam podtext a něco se tím vyjasní,třeba to,jak sny vznikají.....
např. Bééruška se ale už po několikáté ptá,jak jste se vyspali,co se vám zdálo a případně jestli se vám zdálo o beruškách,,přijde mi to otázka úplně o ničem(Bééruško nezlobte se,takových je tu mnohem víc,to není nic přímo proti vám,jen jsem vás využila jako příklad)
To samé z počasím,ty se ptáš,jelikož se chceš projet,,,fajn,ale pak jsou tu uživatelé co se ptají jen tak,aby řeč nestála a ptají se snad každý den,,,,atd…

No a mezitím otázky,které jsou skutečně zajímavé,hodnotné a užitečné zaniknou v záplavě těch o počasí,,,,apod…no a to mě mrzí.

Nemluvě o tom,opět např…někdo položí otázku o tom jak je venku,dalších 12 lidí mu odpoví a všichni dostanou po několika bodech,jen za to,že si všimli,že prší,,,,
Pak ty třeba odpovíš na nějakou solidní otázku a dostaneš třeba body jen dva,,,viz např. Standa,ten by měl vést příčku a kde je ?? a jen proto,že odpovídá na normální dotazy…

Další příklad,,,jsem tu nová,položím otázku,odpoví mi na ni třeba tak 5 uživatelů,,,no a já si vyberu odpověď od toho,kdo tady vlastně odpovídá na kraviny a sbírá za to body,,,,no a Standovi odpovědi,si ani nepovšimnu,jelikož Standa nemá tak dobrou pozici(zase jen proto,že ostatní si nahrabali body za kraviny)..

Přiblblé otázky většinou nečtu,,,takže to není ten důvod,co mi na tom vadí,,,to co mě štve je vlastně v tom,že jste udělali z odpovědí absolutní šaškárnu.....

Další odpovědi
1popelka1

Ale joo, souhlasím, ať se každý ptá a odpovídá na co chce, ale na DISKUZNÍM SERVERU, a tím odpovědí podle kodexu stále NEJSOU.
Doplňuji:
Kropítko, zcela s vámi souhlasím.. ale už mě to nebaví po několikáté opakovat a psát. Proto tak stručná odpověď.

9 řemesel

Na 100% souhlas.
A už mne to neba , já si du lehnout!!

Michal

Otázky ale nejsou od toho aby se mohl člověk ptát na všechno ,i když je demokracie.Jakou máte velikost přirození,není otázka na tyto stránky,ale vulgarita.Kolik máte plat? Je netaktnost.A o­nanujete je otázka k sexuologovi,Nes­chovávejte vše za demokracii.

aramah

Na 100procent souhlasím.

lerak14

znovu dávám klobouk dolů asi tak nějak to má být jak píšeš tohle je taková talentmánie a ne mindrákovanie

verka

Asi tak, řeknu piky piky na hlavu, já na babu nehraju a jdu k další otázce.

vecernice

Mě to tady prosím baví.....Chodím se sem odreagovat a takové ty žabomyší války mě neberou.Tak že ptej se na co chceš a já když budu chtít,tak odpovím.

1popelka1

Oprava mého příspěvku – „… a tím Odpovědi.cz…“

annas

Nemám už dnes sílu bojovat … Musela bych opakovat to, co jsem napsala asi před měsícem či dvěma. Nechce se mně hledat.