terezka0-0

Souhlasit se skypováním, nebo ne?

Je mi 13, už si nějakou dobu píšu přes mail s 8-mi letou dívkou z USA. Včera se mě zeptala, jestli si s ní budu skypovat, klidně bez webkamery, ale já mám strach, že se mi vysměje, že neumím anglicky, protože fakt neumím, ale ona na mě velice naléhá.

Nejlepší odpověď
anonym

Proč by se ti smála???
Ona – přece, zase neumí česky…
😉
Důležité je se domluvit, nemáš se čeho bát.

Další odpovědi
Funna

aspoň se naučíš mluvit..

Pepa25

Tak si nejprve přes Skype pište, když budeš vidět, že nemáš problém reagovat, tak se nemusíš bát ani hovoru …

huxa

Měla bys být na stejné jazykové úrovni jako zhruba ona, tudíž by ses neměla čeho bát. Navíc v USA často komolí, děti drmolí a víceméně pokud bychom se bavili o čisté, spisovné angličtině, my jí mluvíme, narozdíl od většiny ostatních. (už nějakou dobu mám vztahy s lidmi v Británii, při běžné konverzaci nepoužívají například vůbec časování).

ahold

Nabídni jí: Ona na tebe česky, ty na ní anglicky. Budete si v tom naprosto rovny a ještě se něco naučíte. 🙂

arygnoc

no problem.