Horst

SMS do zahraničí

dojde sms do zahraničí (Rakousko, Německo) pokud před číslo, na které sms posílám, nedám předvolbu +420?

Nejlepší odpověď
badisko

musis dat predvolbu toho statu…http://ci­selnik.artega­.cz/mezinarod­ni_telefonni_pred­volby_dle_sta­tu.php mrkni tady

Doplňuji:
takze pokud ja posilam sms ze zahranici tak musim dat +420 (jsem v zahranici )…a pokud mi nekdo z CR posila sms nebo vola tak pred me cislo musi dat +353 …chapes?..

Další odpovědi
brillant

nedojde

anonym

Pokud posíláš SMS na „český“ mobil, který je dočasně v zahraničí, tak dojde.

Funna

vzhledem k tomu, že nemusíš vědět, kde se dotyčný s telefonem nechází, jestli je v zahraničí, nebo v ČR a pro volání po republice zadávat číslo nemusíš, mělo by to fungovat, protože ty jsi v ČR, takže se předpokládá, že voláš do ČR, tudíž na telefon s číslem +420…samozřejmě pokud i ty opustíš republiku a budeš volat na „český“ mobil, ať už je jeho majitel kdekoliv, +420 dát musíš…jinak se nikam nedovoláš…

a samozřejmně to co píše badisko je nesmysl, proč bych musela dávat při volání čechovi do Rakouska +33? to bych musela mít předplaceného rakouského operátora…

anonym

Horste, nedavejte zadnou predvolbu ! Kdyz preci nekomu pisete sms, nemusite vzdy vedet, ze se ten dotycny nachazi v zahranici a sms mu presto dojde .. posilam sms tak bezne, nebo i me chodi, kdyz jsem v zahranici ..
ted posilam napr. synovi uz 5 dni do Italie sms ( je tam na lyzich ) ., nedavam, zadne predvolby a odpovedi na moje sms chodi .. :)