slipknotak

sms ANO pro UNICEF…

poslal sem sms kdyz sem videl tu dojemnou reklamu a domnival jsem se ze prispeju tim ze poslu tuto sms zpravu, v televizi nepsali neco o tom ze budu prispivat dale financne..pote co sem to odeslal mi prisla zprava ze me jejich pracovnik v nejblizsi dobe kontaktuje a domluvi se se mnou jakym zpusobem bych mohl prispivat..coz sem nechtel protoze jeste jaksi nevydelavam penize. dnes mi zavolala operatorka od unicef aby se se mnou domluvila. vse sem ji vysvetlil jak to tu ted pisu a ona rekla ze mohu prispet sms zpravou v hodnote 30 kc..tak sem ji odeslal a prisla mi zprava ze sem prispel atd..a ted se bojim ze me budou porad otravovat abych prispival kdyz sem u nich zaregistrovan. mate s tim nekdo zkusenosti ?

Nejlepší odpověď
polak

Nikdo vás nemůže donutit poslat SMS.Pokud zase zavolá operátorka tak ji řekněte že už prostě nechcete posílat.

Další odpovědi
Drap

Zkušenost nemám, ale dá se to předpokládat.

terry

Mé zkušenosti s Unicef jsou dobré. Nevnucují se a mají nízkou režii.
Pravidelně kupuji u jejich stánku před vánoci nakupuji v Ikei.
Nebo na jejich stránkách.

Zdroj: http://unicef­.cz/index.php?pg=1&id­m1=18&k=1&zl=3